​​

Logo společnosti ABRA Software v bílé

Další partneři

HL Produktion zajišťuje již tradičně produkci Fóra Inspirace. Specializuje se na marketingovou komunikaci firem a propagaci výrobků a služeb. Agentura pomáhá zákazníkům prosadit se na trhu, zvýšit povědomí cílových skupin o jejich značce a produktech. Má bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek a propagačních CD-ROM, organizováním prezentačních akcí, celorepublikových reklamních kampaní či provozováním věrnostního klubu.  V portfoliu jejich služeb je i vytváření firemních tiskovin, zejména profilů firem, výročních zpráv společností, kalendářů, katalogů, magazínů a další propagačních publikací.

Letsgood vytvořila pro Fórum INSPIRACE online aplikaci pro hodnocení řečníků. Letsgood zlepšuje dosažitelnost a kvalitu moderních technologií a umožňuje tradičním a novým společnostem proměňovat trendy ve vlastní standard. Nabízí implementaci podpory nových operačních systémů a technologií na vlastní bedra a pomáhá partnerům nastartovat zavedení těchto prvků do organizace, a to především jejich zaměstnancům a jejich zákazníkům.

Erudia to jsou kurzy, konzultace a videa pro inspiraci. Společnost nabízí výrobu videospotů a dokumentů, individuální konzultace podnikatelského záměru od malých firem, až po „start-up“ nebo „restart“ projektů, podnikatelské kurzy zaměřené na ekonomiku, komunikační strategii a marketing malých firem

Anděl Catering dodává na Fórum INSPIRACE cateringové služby a jako nadstandard ZDARMA kvalitní kávu včetně baristických služeb. Jedná se o flexibilní cateringovou společnost sledující trendy moderní gastronomie. Anděl catering patří k firmě Michal Kratochvíl – Smíchovské uzeniny. Mateřská firma má dvacetiletou tradici ve výrobě masných výrobků, uzenářských specialit a s produkcí hotových jídel a pokrmů.

Takeplace, to je online event management Fóra Inspirace, jehož prostřednictvím probíhá registrace návštěvníků a administrace poplatků. Webová a mobilní platforma Takeplace mění zažité tradiční a složité způsoby organizace akcí. Tato změna je beze sporu změnou pozitivní, která z každé akce spravovanou Takeplace dělá profesionální event s přidanou hodnotou. Plánovat akci můžete přehledně na jednom místě.

BRAVE Multimédia je multimediální full service agentura.  Na základě cílové skupiny a vytyčené marketingové strategie navrhne optimální oslovení těmi správnými informacemi ve správném formátu, kombinací obrazu, slova a hudby. Má pro vás připravený tým zkušených expertů v oblasti televizní i filmové tvorby a také odborníky na moderní digitální média, jako je internetové video, multimediální weby, mobilní zařízení nebo sociální sítě.

Academy of Coaching Excellence založili v roce 2010 společně Tereza Damborská, Anita Crkalová a Norbert Riethof. V koučování objevili nejen způsob života, ale především důvěryhodný a efektivní nástroj pro rozvoj lidí i celých týmů. Cílem Academy of Coaching Excellence je poskytovat bezpečný prostor pro lidi, kteří mají zájem o osobní rozvoj, budování leadershipu či vlastní praxi kouče. Academy of Coaching Excellence dodržuje nejpřísnější profesní a etické standardy, které jsou na mezinárodním poli považované za součást kvalitní práce kouče a mentora.

Společnost Coaching Systems, s.r.o. vznikla v srpnu roku 2003 v Praze – zakladateli byli Robert Demare a Norbert Riethof. Hlavním zaměřením společnosti bylo využití inovativního spojení  výkonnostních tréninků, koučování a typologie. Tyto pilíře byly dále rozpracovány do dnešní podoby portfolia řešení využívajících komponentů z diagnostiky, výukových programů a týmového či individuálního koučování.