​​

Logo společnosti ABRA Software v bílé

Video ohlédnutí za Fórem INSPIRACE 2014

 13.1.2015

Ohlédněme se společně za loňským Fórem, které přineslo přesah v rovině byznysové i filantropické. Krátký video dokument z konference nám připomene zajímavé momenty této výjimečné akce.

Nepropásněte rozhovory s letošními inspirativními řečníky

 25.11.2014

Chcete si připomenou výborné řečníky letošního Fóra INSPRIRACE? Slyšet názory, které (ne)zazněly v jejich vystoupení? Potom nepropásněte krátké videorozhovory s Renatou Mrázovou a Václavem Dejčmarem na youtube.

Ročník 2015 již v přípravě

 18.11.2014

Neuplynuly ani dva měsíce od konání letošního Fóra INSPIRACE a už pro vás připravujeme ročník příští. Datum už je jisté - do svého diáře si prosím poznamenejte datum 15.10.2015. Místo konání v těchto dnech pečlivě vybíráme, protože chceme zůstat věrni tradici - každý rok jinde.

Fotografie z letošní inspirace

 6.10.2014

Letošní Fórum INSPIRACE je úspěšně za námi. Bylo nabité inspirativními myšlenkami výjimečných řečníků a řadou praktických rad a nápadů, které pomohou všem účastníkům v dalším podnikatelsko-manažerském snažení. Prohlédněte si, jaké to bylo letos na prvních fotografiích.

Fórum INSPIRACE pomáhá otvírat data

 24.9.2014

Fórum INSPIRACE je neziskové a podporuje zajímavé projekty. Výdělek z dobročinné dražby, která proběhne v rámci večerního networkingu, bude věnován na podporu projektu Otevřená data Fondu Otakara Motejla. Konkrétně bude z vybraných peněz financována brožura „Jak otevírat data v obcích, městech a státních institucích“ a zajištěna technická podpora konkrétním úřadům.

Otevřená data jsou informace a čísla bezplatně a volně dostupná na internetu, způsobem, který jejich využití neklade zbytečné technické či jiné překážky. Otevřená data zvyšují transparentnost veřejné správy, jsou zdrojem inovací, podnikatelských příležitostí a pracovních nabídek, umožňují větší zapojení občanů do rozhodování a jsou nezastupitelným zdrojem informací pro novináře.

Už jen 10 dní zbývá do začátku konference

 23.9.2014

Doslova žně inspirace na vás čekají na letošním Fóru INSPIRACE. Program je nabitý jedinečnými řečníky s mnoha leckdy kontroverzními tématy. Zároveň se konferencí táhne linka krizových okažiků v životě firem. Neváhejte a přihlaste se, do začátku akce zbývá jen 10 dní.

Registrujte se on-line. Plaťte kartou, převodem nebo na místě v hotovosti. Těšíme se na vás!

Zdeněk Pokluda v panelu o krizových momentech připomene Baťu

 5.9.2014

V letošní panelové diskuzi na téma kritických momentů v životě firem vystoupí i známý historik, archivář a spisovatel specializující se na oblast baťovského řízení firem, Zdeněk Pokluda.

Připomene nám tak momenty z života firmy Baťa týkající se například kompetence šéfa v okamžiku živelné pohromy, přesvědčování zaměstnanců k přijetí snížených mezd, odvrácení krize odbytu nebo válečné výroby. Jak takové krize řešili u Baťů a jak byste je řešili dnes vy?

Seznamte se s touto zajímavou osobností a přijďte s námi diskutovat.

Studenti, přijďte se INSPIROVAT, jak v životě uspět a prosadit se

 10.8.2014

Přemýšlíte, jak nastartovat svoji kariéru po skončení studia? Cítíte, že vám při studiu chybí praktické informace a tipy. Inspirujte se na Fóru INSPIRACE od těch, kteří už uspěli a buďte sami úspěšní! Zajímavé osobnosti nejen z byznysu vám poradí, jak se dostat na vrchol a jak se postavit zlomovým okamžikům čelem. Prohlédněte si studentskou pozvánku a zaregistrujte se za symbolických 299 Kč včetně DPH.

IAESTE opět partnery, letos celorepublikově

 29.7.2014

I letos jsme se domluvili na spolupráci s jednou z nejprestižnějších studentských institucí IAESTE České republiky, která nám pomůže oslovit studenty českých univerzit, letos však napříč celou republikou. IAESTE pomáhá ambiciózním studentům k lepší budoucnosti, proto se pokusíme společně motivovat mladé lidi, kteří mají chuť se v životě prosadit. Děkujeme za podporu!

Novinky, tipy a zajímavosti na Facebooku

 1.7.2014

Chcete být informováni o zajímavostech a novinkách týkajících se Fóra INSPIRACE, aniž byste museli pravidelně navštěvovat naše stránky? Sledujte nás přímo na facebooku, kde jsme pro váš vytvořili stránku události Fóra INSPIRACE.

Komentujte, sdílejte, podělte se s námi o váš názor. Přizpůsobíme naše příspěvky právě tomu, co vás zajímá.